Dnevni red Izborne sjednice Parlamenta mladih Grada Slavonskog Broda sastojao se od 2 dijela, izbornog i radnog,  koji su imali ukupno 13 točaka: a) izborni dio: Izbor predsjednika i članova Mandatne komisije. a) Izvješće Mandatne komisije o provedenim izborima za zastupnike Parlamenta mladih grada Slavonskog Broda. b) Prijedlog rješenja o potvrđivanju mandata zastupnika Parlamenta mladih grada Slavonskog Broda. Određivanje zastupnika koji će rukovoditi sjednicom. Svečana prisega zastupnika. Prijedlog rješenja o izboru predsjednika i članova Odbora za izbor i   imenovanja. Izbor predsjednika i potpredsjednika Parlamenta mladih grada Slavonskog Broda. Izbor predsjednika Vlade. Izbor Odbora za akte i Poslovnik. Izbor predstavnika PMSB za Nacionalni savez parlamenata mladih RH. b) radni dio: Prezentacija rada Nacionalnog saveza parlamenata mladih Republike Hrvatske. Prezentacija Međunarodne i Nacionalne mreže europskih klubova. Predstavljanje uvjeta natječaja za najbolji školski projekt. Razno. Predsjedavajuća, Željka Barišić, je koristeći svoja ovlaštenja u tom dijelu sjednice predložila sastav Mandatne komisije: 1. Mirta Džida, OŠ Vladimira Nazora, za predsjednika 2. Ana Marija Ćosić, OŠ Ivane Brlić Mažuranić, za člana 3. Ivana Vukovarac, OŠ Milana Amruša, za člana koji je jednoglasno usvojen. Mirta Džida iz OŠ Vladimira Nazora je, kao predsjednica Mandatne komisije, podnijela izvješće o izboru zastupnika u Parlament mladih grada Slavonskog Broda. Predsjednica Mandatne komisije izvijestila je zastupnike da su školama upućeni pozivi za suradnju i zamolbu za upućivanjem predstavnika u  Parlament mladih  grada Slavonskog Broda. Pozivu za suradnju odazvalo se 14 osnovnih i srednjih škola s područja grada Slavonskog Broda koje su uputile svoje predstavnike kao i Europski dom Slavonski Brod. Dakle, nakon provedenih izbora, rezultati su sljedeći. Zastupnici su: Jelena Zeba Katarina Majetić i Karlo Holjevac iz Industrijsko-obrtničke škole. Iz Srednje medicinske škole zastupnici su: Marijana Glavačević Miran Jozić i Ivana Matanović Zastupnici 11. osnovne škole su: Stjepan Orešković Andrea Dikanović i Andrea Mihal Ana Miković Ivana Vukovarac i Ivanka Sirovina Zastupnici su  OŠ Milana Amruša Zastupnici Klasične gimnazije fra Marijana Lanosovića su Leona Petković Tamara Janjetović i Matej Čuljak Nina Radičević Zastupnica je Europskog doma Slavonski Brod Gabrijela Krešić Mislav Jelavić i Anamarija Ćosić Zastupnici su iz OŠ Ivane Brlić Mažuranić Iz Tehničke škole zastupnici su: Ana Fogadić Maja Marjanović i Ivan Ilakovac Ivan Andrić Tena Senjak i Karlo Rečić Zastupnici su OŠ Antuna Mihanovića. Zastupnici iz OŠ Ivana Gorana Kovačića su Ivana Sentić Ana Bartolović i Jadran Popović Mislav Alerić Naum Kičec i Antonija Opačak zastupnici su iz Gimnazije Matija Mesić. Zastupnici iz OŠ Vladimir Nazor su: Mirta Džida Helena Gusak i Petar Rubil. Iz Srednje škole Matije Antuna Reljkovića zastupnici su: Sandro Jozić Dunja Velički i Mladen Kolundžić. Marina Kladarić Ivana Kladarić i Lana Gajger Zastupnici su OŠ Blaža Tadijanovića. Kristina Lovrić Martina Atačić i Samir Pavić Zastupnici su iz Ekonomsko-birotehničke škole. Dakle, u Parlament mladih grada Slavonskog Broda izabrana su 43 zastupnika. Parlament mladih grada Slavonskog Broda većinom glasova usvojio je Izvješće. Kandidati za zastupnike  su po usvajanju izvješća i verificiranja mandata izrekli svečanu  prisegu i  potpisali ju. Predsjedavajuća je nakon prisege predložila sastav Odbora za izbor i imenovanje:                           1.Ivan Ilakovac iz Tehničke škole za predsjednika 2. Ana Bartlović iz OŠ Ivana Gorana Kovačića za člana 3. Damir Pavić iz Ekonomske škole, za člana. Prijedlog Predsjedavajuće usvojen je većinom glasova. Koristeći svoje ovlasti Predsjedavajuća je na glasovanje stavila i prijedlog za izbor predsjednika i potpredsjednika Parlamenata mladih grada Slavonskog Broda. Prijedlog je usvojen većinom glasova te je za predsjednicu PMSB izabrana  Nina Radičević, predstavnica Europskog doma Slavonski Brod, a za potpredsjednika Karlo Rečić, OŠ Antuna Mihanović. Novoizabrana predsjednica obratila se zastupnicima te se zahvalila na povjerenju te na glasovanje stavila prijedlog za izbor predsjednika Vlade. Većinom glasova za predsjednika Vlade izabran je Stjepan Orešković iz 11. osnovne škole koji je dobio rok do sljedeće sjednice da izabere svoje pomoćnike, tj. ministre,  i sastavi Vladu. Osma točka dnevnog reda bio je izbor Odbora za Akte i poslovnik. Predloženi postav 1. Katarina Majetić, Industrijsko obrtnička škola, za predsjednika 2. Mislav Alerić, Gimnazija Matije Mesića, za člana 3. Leona Petković, Klasična gimnazija fra Marijana Lanosovića, za člana usvojen je većinom glasova. Deveta točka dnevnog reda bio  je izbor predstavnika PMSB  za Nacionalni saziv PMRH. Ivan Ilakovac, predsjednik Odbora za izbor i imenovanje u ime Odbora predložio je sljedeće zastupnike za predstavnike PMSB u NSPMRH: Sandra Jozića, SŠ Antuna Matije Reljkovića Lanu Gajger, OŠ Blaža Tadijanovića Ninu Radičević, EDSB Željku Barišić, Stručni studij managmenta Maju Katinić, EDSB Prijedlog Obora usvojen je jednoglasno. Kao prva točka radnog dijela sjednice predstavljen je rad Nacionalnog saveza parlamenata mladih Republike Hrvatske. Rad NSPMRH predstavila je Božica Sedlić dok je prezentaciju Međunarodne i Nacionalne mreže europskih klubova održala Željka Barišić. Maja Katinić predstavila je uvjete natječaja za najbolji školski projekt. Posljednjom je točkom Dnevni red iscrpljen te je sjednica Parlamenta mladih grada Slavonskog Broda privedena kraju